1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kryon-Eşiği Geçmek-6 Pdf indir

Kryon-Eşiği Geçmek-6 Pdf indir
0

Kryon-Eşiği Geçmek-6 pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Kryon-Eşiği Geçmek-6 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kryon-Eşiği Geçmek-6 kitabı yazar Lee Carroll tarafından kaleme alınmıştır. Kryon-Eşiği Geçmek-6 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2001 ile basılmıştır. ebatında olan Kryon-Eşiği Geçmek-6 kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kryon-Eşiği Geçmek-6 pdf oku, Kryon-Eşiği Geçmek-6 PDF yandex, Kryon-Eşiği Geçmek-6 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kryon-Eşiği Geçmek-6 PDF Oku

“Bir sonkaki tekamül aşamasına hazır olanlar için Kryon’un verdiği bilgiler son derece kıymetlidir. Bunlar hem bize, hem de gezegenimize şifa verecek bilgilerdir. Kryon herşeyin gerçekten yolunda olduğunu ve yapacak işimiz olduğunu bilmemizi sağlıyor.”
– Louise L. Hay-

“Kryon’un medyum kanalıyla verdiği mesajlar giderek müthiş kıymetli hale geliyorlar. Yeni Çağ gerçekten üzerimizde.”
– Metaphysical Revieus-

“Bu kitaba açık bir zihinle yaklaştım ve onu elimden bırakamadım. Kryon’un kelimeleri sevgi dolu, huzur verici ve güven tazeleyici. Bir hayli büyük haberle yüz yüzeyız.”
– The Light Connection-

“Bilgilerin sunuluşundaki sadelik bu çalışmayı Metafizikle yeni tanışmış kimseler için son derece anlaşılır kılmakta, kıdemli yeniçağcılara da bir çok yeni içgörü vermektedir…”
– The Connecting Link Magazine-

“Kıyamet kehanetlerinden bıktınız mı? Bu kitap ise enteresan olumlulukta, berrak ve pratik bir bilgi sunuyor. Yaşamımızı değiştirme potansiyeliyle dolu bu bilgi Ruh’un insanlara olan olağanüstü sevgisini göz önüne seriyor.”
– Arizona Networking News-

“Gerçeken büyük meseleleri direkt ve sevgi dolu bir biçimde de ele alan bu kitabın tüm dünya çapında çok ses getireceğine inanıyoruz.”
– The New Times-

Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2001

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın