1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kraliçeyi Kurtarmak Pdf indir

Kraliçeyi Kurtarmak Pdf indir
0

Kraliçeyi Kurtarmak pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Kraliçeyi Kurtarmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Kraliçeyi Kurtarmak kitabı yazar Vladimir Tumanov tarafından kaleme alınmıştır. Kraliçeyi Kurtarmak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Kraliçeyi Kurtarmak kitabın Günışığı Kitaplığı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kraliçeyi Kurtarmak pdf oku, Kraliçeyi Kurtarmak PDF yandex, Kraliçeyi Kurtarmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kraliçeyi Kurtarmak PDF Oku

Kim korkar matematikten!

Rus asıllı Kanadalı profesör Vladimir Tumanov’un, oğluna matematiği sevdirmek için kaleme aldığı Kraliçeyi Kurtarmak adlı romanı, 100. baskıya ulaştı! Türkiye’de yüz binlerce okurun katıldığı macera, şimdi daha da heyecan verici. Çocukları soluksuz bir serüvene sürükleyen kitap, Günışığı Kitaplığı’nın 20. senesinde, Sadi Güran’ın özgün desenleri ve yeni dizaynıyla renklendi. Kalın kapaklı, renkli özel baskısının bunun yanında, yeni desenlerin siyah-beyaz bulunduğu baskısıyla da okurlarına matematiğin keyifli dünyasını yansıtmaya devam ediyor.

Matematikle arası iyi olmayan Aleks, yolda bulduğu enteresan kalemin matematik problemlerini çözdüğünü keşfeder. Sınavlardaki başarısının tam tadını çıkaracağı sırada, gizemli bir kitap onu da, yakın dostlarını da sayılar dünyasında tehlikeli ve olağandışı bir maceraya sürükler. Kötü kalpli bir kralın esir aldığı Zümrüt Kraliçe’yi ve onun ülkesini kurtarmak için, üç arkadaşın tam 400 problemi çözmesi gerekmektedir. Ama nasıl?..

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2015

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 180

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Günışığı Kitaplığı