1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 Pdf indir

Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 Pdf indir
0

Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 kitabı yazar Varol Yaşaroğlu tarafından kaleme alınmıştır. Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 kitabı 32 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 22 x 22 ebatında olan Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 kitabın 1. Basım Eksik Parça tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 pdf oku, Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 PDF yandex, Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kral Şakir Fil Necati ve Süpürbot! – İlk Okuma 17 PDF Oku

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz.

Fil Necati Ağabey bizi güneşli bir günde uçurtma uçurmaya götürüyor; ama o da ne yağmur yağmaya başladı… Tam biz talihsizliğimize üzülürken karşı karşıya geldiğımız Güneş Kadın bakalım bizi nasıl bir macerasın içine sürükleyecek.