Ders Kitapları

KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar Pdf indir

KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar pdf indir, Sınav Kitapları türünde kaleme alınan KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar kitap ile ilgili özet bilgiler. KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar kitabı yazar Mükremin Karaca tarafından kaleme alınmıştır. KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 12 x 16 ebatında olan KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar kitabın 1. Basım Pelikan Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar pdf oku, KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar PDF yandex, KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar PDF Oku

Mesleğinize ve kariyerinize ulaşmak için artık son düzlüktesiniz. Bugüne kadar elinizden geldiğince çalıştınız ve ter döktünüz. Artık stratejik hamlelerle ve etkili metotlarla tekrar yapmanız gerekiyor. Şüphesiz en etkin yöntemlerden bir diğeride soru çözerek tekrar yapmaktır. Salgın sebebiyle yaşanan sınav tarihlerinin değişmesi de psikolojik olarak sizleri ne yazık ki olumsuz etkiledi. O nedenle kalan zamanı daha sağlıklı geçirmek, kayıpları telafi etmek ve zorlu maratonda bir adım öne geçmek için doğru kaynaklardan etkili metotlarla çalışmalısınız.

Elinizdeki kitapçık tam da bu maksatla hazırlandı. Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans KPSS’de çıkacak soru tarzlarında, kaliteli, düzeyli 101 soru ve çözümünden bir araya gelen kitapçık, size son düzlükte tarihi, genelde tekrar etmenizi sağlayacak ve size ÖSYM’nin en fazla soru sorduğu konuları bir kez daha hatırlatacaktır. Soruların ne kadar seçkin ve düzeyli olduğunu çözünce anlayacaksınız. Çözümlere geniş ve uzun açıklamalar ekledim ki hem sorularda net çözümü anlayasınız hem de konu olarak genel tekrar edesiniz.

Çözümlerde sizlerle konuştuğumu hissedecek, öğrenmeye yönelik kısa, özet notlar ve formüller sunduğumu görecekseniz. Soru çözümlerini karşılıklı yapıyormuşuz gibi, soruya nasıl yaklaşacağınızı, soru köklerini nasıl yakılacağınızı sıra sıra yazmaya çalıştım. Çözümleri dikkatle okumanız soru çözüm inceliklerini öğreteceği gibi konuyla alakalı gelebilecek başka tarzlarda soruları da kolay bir şekilde çözmenizi sağlayacaktır. Umarım faydası olur.

Atanmanıza vesile olması dileğiyle…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu