1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kozmik Hologram Pdf indir

Kozmik Hologram Pdf indir
0

Kozmik Hologram pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Kozmik Hologram kitap ile ilgili özet bilgiler. Kozmik Hologram kitabı yazar Jude Currivan tarafından kaleme alınmıştır. Kozmik Hologram kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Kozmik Hologram kitabın Türkçe Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kozmik Hologram pdf oku, Kozmik Hologram PDF yandex, Kozmik Hologram PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kozmik Hologram PDF Oku

Evrene dair anlayışımız, en küçük Planck ölçeğinden uzayın muazzam derinliğine dek her boyutta değişmek üzere. Çünkü yapılan son bilimsel çalışmalar, modern teknolojiyi destekleyen bilginin, evrensel içten-oluşumla birebir aynı olduğunu, onu savunduğunu, yayılmasına yardım ettiğini ve fiziksel gerçeklik dediğimiz şeyin ta kendisi olduğunu gösteriyor.

Dr. Jude Currivan bilginin nasıl enerji, madde, uzay veya zamandan daha gerekli olduğunu keşfederken, birden fazla alanda yapılan en yeni çalışmaları ve varoluş ölçeklerini, evrenimizin nasıl içten-oluştuğunu ve holografik olarak açığa çıktığını göstermek için inceliyor. Fraktal içten-oluşum modelinin atomik düzeyde nasıl yol gösterdiğini, Einstein’ın görelilik kuramı ve kuantum mekaniği gibi fiziğin en çarpıcı teorileri eşliğinde açıklıyor. Kozmik Hologram, evrenin ve içindeki her şeyin gelişimini merak edenler için yol gösterici bir kitap.

 

Kozmik Hologram aydınlatıcı ve esin verici. Kuantum mekaniğinin hücre biyolojisiyle bütünleşmesine ilişkin anlatımı çok açık seçik ve başarılı. Daha adil, sürdürülebilir ve barışçıl bir dünya yaratmak için çalışan herkesin bu kitabı mutlaka okuması gerek.”

—Dr. Bruce H. Lipton, İnancın Biyolojisi adlı çok satan kitabın yazarı