1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Köyde Bir Yıl Pdf indir

Köyde Bir Yıl Pdf indir
0

Köyde Bir Yıl pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Köyde Bir Yıl kitap ile ilgili özet bilgiler. Köyde Bir Yıl kitabı yazar Olivia Brookes tarafından kaleme alınmıştır. Köyde Bir Yıl kitabı 21×30 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Köyde Bir Yıl kitabın İngilizce İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Köyde Bir Yıl pdf oku, Köyde Bir Yıl PDF yandex, Köyde Bir Yıl PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Köyde Bir Yıl PDF Oku

Köyde çok harekeli bir yıl yaşanıyor. Mevsimler değiştikçe yapılacak yeni işler çıkıyor. Kuzular ve buzağılar doğuyor. Ürünler ekiliyor, büyüyor ve hasat yapılıyor. Ayrıca kırsal alanı keşfetmek için yola koyulan yürüyüşçüler, doğada tatil yapmak isteyen kampçılar, geçmişin izini süren arkeologlar ve macera için yola çıkan baloncular da çevrede geziniyor.

Köy yaşamı çok keyifli, ama bunun yanı sıra yorucudur. Ayrıntılı resimler ve ilgi çekici sahnelerle köyde mevsimleri izleyebilir, işler yapılırken gözlemleyebilir, tarım ve hayvancılık ile ilgili enteresan şeyler öğrenebilirsin.