1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Köstebek Pdf indir

Köstebek Pdf indir
0

Köstebek pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Köstebek kitap ile ilgili özet bilgiler. Köstebek kitabı yazar Necip Hablemitoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Köstebek kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Köstebek kitabın Pozitif Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Köstebek pdf oku, Köstebek PDF yandex, Köstebek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Köstebek PDF Oku

“Başka Türkiye yok” diyerek yola çıkmış ve bunun bedelini canıyla ödemiş gerçek bir vatansever Necip Hablemitoğlu, “Köstebek” kitabında devlet kademelerindeki örgütlenmeleri, devletin nasıl ele geçirildiğini, devlet-paralel devlet çekişmelerini ve açacağı sonuçları kuşkuya yer bırakmadan belgelerle ispatlıyor.

Yıl 2002. Dr. Necip Hablemitoğlu, “Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olma yolunda, devrimlerden dönüş sürecinin sancılarını yaşıyor…” diyerek endişelerini dile getiriyor, eldeki verilerin ı ortaya koyuyor:
“Yeni binyılın şeyhlerinin, dervişlerinin, müritlerinin amaçlarının da değiştiği gözlemleniyor. Artık amaç, bir şeriat devleti kurmak değil.
Şeriat, iktidarı, parayı, her türlü gücü ele geçirmenin yalnızca simgesel, klişeleşmiş adı. Mürtecilik yani gericilik de artık salt dinsel anlamda kullanılmıyor.
Bunlara karşı olmak, onaylamamak artık yetmiyor… Her gerçek kamu görevlisinin mağdur olma pahasına, elini taşın altına koyması; devletimizin, tam bağımsızlığımızın geleceği yönünden insiyatif kullanırken canının yanmasını, bedel ödemesini göze alması gerekiyor.’

İlk baskısı katledildikten 3 ay sonra yayına giren bu kitabı okurken, Hablemitoğlu’nun seneler önce bugünlere nasıl ışık tuttuğuna hayret edeceksiniz.

Sayfa Sayısı: 312

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Pozitif Yayıncılık