Ders Kitapları

Korkmasaydın Ne Yapardın? Pdf indir

Korkmasaydın Ne Yapardın? pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Korkmasaydın Ne Yapardın? kitap ile ilgili özet bilgiler. Korkmasaydın Ne Yapardın? kitabı yazar Bahar Eriş tarafından kaleme alınmıştır. Korkmasaydın Ne Yapardın? kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Korkmasaydın Ne Yapardın? kitabın Türkçe Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Korkmasaydın Ne Yapardın? pdf oku, Korkmasaydın Ne Yapardın? PDF yandex, Korkmasaydın Ne Yapardın? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Korkmasaydın Ne Yapardın? PDF Oku

Bir içinde yaşadığımız hayat var, bir de içimizde taşıdığımız. İçimizde anlatılmamış hikâyeler ve kullanılmamış potansiyeller taşırız. İçimize gömülü hayaller, bizden bir şeyler yapmamızı bekler.

“Hayat birinin cesareti oranında genişler veya daralır.” diyor Anais Nin. Senin yaşamında kaç cesaret denemesi var?

Başlangıçta dizlerini titreten ama yaptıktan sonra seni büyüten neler yaşadın?

Korkuna rağmen neler yaptın?

Korkmasaydın ne yapardın?

Bahar Eriş, yeni kitabında insanın dünya içinde kendi ufak dünyasını kurma çabasını anlatıyor. Öğrendiklerini ve düşündüklerini kendi yaşamından da hikâyelerle paylaşıyor.

Okura serpme kahvaltı tadında bir kültürel karışım sunuyor: Cesaretli kadın modelleri, azimli çocuk hikâyeleri, ebeveynlik halleri, kariyer kurma mücadeleleri, temel insanlık durumları, az gelişmiş ülke dumurları… Başka neler var? 

– Kendi en iyi versiyonunu nasıl bulacaksın?
– Anne olmak veya olmamak: Bütün mesele bu mu?
– “Hak etme” kültürü mü “hak görme” kültürü mü? 
– Girdiğimiz savaşlar mı bizi yaralar, kaçtıklarımız mı?
– Impostor sendromu: Kadının “iç güvesi” nedir?
– Tutkun için evlere temizliğe gider miydin?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu