1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Konumuz Matematik Pdf indir

Konumuz Matematik Pdf indir
0

Konumuz Matematik pdf indir, Matematik türünde kaleme alınan Konumuz Matematik kitap ile ilgili özet bilgiler. Konumuz Matematik kitabı yazar Jo Boaler tarafından kaleme alınmıştır. Konumuz Matematik kitabı 265 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Konumuz Matematik kitabın 1. Basım Nika Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Konumuz Matematik pdf oku, Konumuz Matematik PDF yandex, Konumuz Matematik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Konumuz Matematik PDF Oku

“Çocuğumun en iyi matematik eğitimini almasını istiyorum” “Çocuğumun matematik dersinden fazla başarılı olmasını istiyorum,” gibi cümleleri hemen hemen her veli kurmuştur.

“En kaliteli” matematik eğitimi nedir?”
“Böyle bir eğitim olabilecek müdür?”
“Matematikte nasıl ‘başarılı’ olunur?”
“Matematik öğretmenlerinin derslerde yaklaşımları nasıl olmalıdır?”
“Her eğitim-öğretim yaklaşımı her çocuk için uygun mudur?”  
Bütün bu sorular matematik eğitimi diyince hepimizin aklına gelen sorulardan bazıları…
Jo Boaler bilimsel incelemelerina dayandırdığı bu kitabında matematik eğitimindeki yeni yaklaşımlardan ve bu yaklaşımların sınıflarda nasıl etkisi olabileceğinden bahsediyor. Kitabının öğretmenlere ve velilere ve onların matematik eğitimi anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmasını bekliyor.

Matematiğin Peşinde ekibi olarak bu kitabın matematik eğitimi ile ilgili az çok düşünen herkesin fikirlerine katkı sağlayacağına inanıyoruz.