İngilizce Kitaplar

Komple Rusça Seti Pdf indir

Komple Rusça Seti pdf indir, Language türünde kaleme alınan Komple Rusça Seti kitap ile ilgili özet bilgiler. Komple Rusça Seti kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Komple Rusça Seti kitabı 20 x 28 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Komple Rusça Seti kitabın Limasollu Naci Öğretim Yay. tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Komple Rusça Seti pdf oku, Komple Rusça Seti PDF yandex, Komple Rusça Seti PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Komple Rusça Seti PDF Oku

Komple Rusça setimizin içeriği

Setimizin kitapları:
3 Adet Gramer Kitabı

6 Adet Metot Kitabı
Çalışma kılavuzu

 

Eğitim materyalleri:
Podcast (Metot kitapları seslendirme dosyaları) 

 

Komple Rusça setimizin içerik açıklaması

Komple Rusça setimiz, Rusça’nın temelini başlangıç düzeysinden ileri düzeyye kadar öğretmektedir.

 

Rusça eğitim setimizin öğretim metodu

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Rusça gramer kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Setimiz, Rusça öğrenen bir birinin, kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır.

Podcast (seslendirme) dosyalarımızda, Rusça metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. Podcast ile Rusça kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır.

 

Setimizin anlatım dili Türkçedir

Setimizin anlatım dili Türkçedir. Rusça eğitim seti metot kitaplarında Rusça’nın gramer konuları, kaideleri anlatılarak açıklanmıştır. Konuların gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük yaşantıdaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır.

Rusça’da kullanılan alfabeye Kiril alfabesi adı verilmektedir. Çalışmalar Kiril alfabesi ile yapılmaktadır. Böylelikle sizin, hem Rusça’yı daha iyi anlamanız, hem de okuma yazma becerinizi geliştirmeniz sağlanmaktadır.

Rusça gramer kitapları

Rusça gramer kitaplarımızda başlangıç düzeysinden ileri düzeyye kadar olan tüm gramer konuları öğretilmektedir. Üniteler halinde yapacağınız çalışmalarda, temel konulardan ileri konulara aşamalı olarak eğitim göreceksiniz.

Rusça metot kitapları

Pratik Rusça konuşma çalışmaları ile, bi hayli hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğretilmektedir. Öğrendiğiniz kalıpları daha iyi anlamanız için, her konu sonunda yazılı alıştırmalar yapacak, böyle Kiril alfabesinde yazma alışkanlığı da kazanacaksınız.

Podcast (seslendirme) dosyaları

Ana dili Rusça olan eğitmenlerimizin metot kitaplarımızda geçen tüm konulardaki Rusça bölümleri seslendirdiği Podcast ile, hem dinleme hem de telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Rusça kelime ve cümle kalıpları öğretilmektedir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu