Pdf Kitap Arşivi

Kolay ve Sevimli Tığ İşleri Pdf indir

Kolay ve Sevimli Tığ İşleri pdf indir, El Sanatları türünde kaleme alınan Kolay ve Sevimli Tığ İşleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay ve Sevimli Tığ İşleri kitabı yazar Nicki Trench tarafından kaleme alınmıştır. Kolay ve Sevimli Tığ İşleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Kolay ve Sevimli Tığ İşleri kitabın Tuva Tekstil tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay ve Sevimli Tığ İşleri pdf oku, Kolay ve Sevimli Tığ İşleri PDF yandex, Kolay ve Sevimli Tığ İşleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay ve Sevimli Tığ İşleri PDF Oku

Tuva Yayıncılık’tan bir ilk daha! Kolay ve Sevimli Tığ İşleri!

Tığ işini seviyorsanız, temel tığ işi metotlarıni tercih ederek yapabileceğiniz birbirinden güzel, tatlı ve kolay tığ işi projelerini bu kitapta bulabileceksiniz. İster tığ işlerine yeni başlayın, ister işinde uzman olun, bu kitapta bulacağınız rengarenk ve fikirlerle dolu modelleri gördüğünüzde hemen örmek isteyeceksiniz.

Modelleri, Nicki Trench tarafından tasarlanıp örülen kitapta 35 farklı projeyi açıklamaları ile birlikte bulacaksınız.

Tığ işinden çantalar, battaniyeler, bebek patikleri, duvar süsleri, minik oyuncak ayıcıklar, şal, perde bağı, evinizi süsleyecek dekoratif objeler, Rus matruşka bebekleri, bebek beresi, çaydanlık şapkası, kız çocuk çantası, sandalye minderi, yaka iğnesi, yastık kılıfı ve daha bir çok projeyi, sıra sıra açıklamaları ve yakın plan fotoğrafları ile rahatlıkla yapabileceksiniz. Ayrıca kitabın baş bölümünde tığ işinde kullanılan tüm teknikler, diyagramları ve sıra sıra açıklamaları ile birlikte sunulmuştur.

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Tuva Tekstil

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu