Pdf Kitap Arşivi

Kolay Tarot Kiti Pdf indir

Kolay Tarot Kiti pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Kolay Tarot Kiti kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Tarot Kiti kitabı yazar Jozephine Ellershaw tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Tarot Kiti kitabı 1. Hamur sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 264 ebatında olan Kolay Tarot Kiti kitabın 13,5 x 19,5 Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Tarot Kiti pdf oku, Kolay Tarot Kiti PDF yandex, Kolay Tarot Kiti PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Tarot Kiti PDF Oku

Kolay Tarot Kiti, Tarot kartlarını okumayı öğrenmek ve bu klavuzluk alanında derinleşmek isteyenler için özel olarak hazırlandı. Bu özel kitte yetmiş sekiz karttan bir araya gelen ünlü Yaldızlı Tarot (Gilded Tarot) destesiyle birlikte, yazar Josephine Ellershaw’un otuz yılı aşkındır devam eden Tarot yolculuğuna dayanan bilgi ve deneyimlerle hazırladığı bir kitapçık da var. Kitapçıkta, Tarot kartları ile çalışmak için başlangıç önerileri, mühim ipuçları, farklı amaçlar ve sorular için kullanılacak açılımlar ile size zaman ve içgörü kazandıracak teknikleri bulabilirsiniz.

Yaldızlı Tarot destesini tercih ederek yetmiş sekiz kartın birbirine nasıl bağlandığını öğrenecek ve Tarot kartları aracılığıyla klavuzluk almanın keyfini çıkaracaksınız. Klasikleşen açılımlardan Gerçeklik Haçı ve Kelt Haçı’nın bunun yanında, bu kite özel Yaşam Açılımı’nı nasıl kullanabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Ayrıca kitapçığın sonunda yan yana gelen bazı kartların verebileceği mesajlar ve yorumların listesi de var.

Kolay Tarot El Kitabı’ndan aşağıdaki konularda da klavuzluk alabilirsiniz:
Kartların anlamları ve mesajları için bi hayli hızlı bir kılavuz (78 Kart)
Örnek okumalar, destenizi koruma önlemleri ve etik yönergeler
Tarot günlüğü tutmanın ipuçları

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu