1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kolay Piyano Albümü – 1 Pdf indir

Kolay Piyano Albümü – 1 Pdf indir
0

Kolay Piyano Albümü – 1 pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Kolay Piyano Albümü – 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Piyano Albümü – 1 kitabı yazar Barış Toptaş tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Piyano Albümü – 1 kitabı 132 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 19 x 28 ebatında olan Kolay Piyano Albümü – 1 kitabın 1. Basım Kitapol Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Piyano Albümü – 1 pdf oku, Kolay Piyano Albümü – 1 PDF yandex, Kolay Piyano Albümü – 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Piyano Albümü – 1 PDF Oku

Bu Piyano Albümü 8 yaş ve üzeri olan tüm öğrenciler için hazırlanmıştır.

Piyanoya yeni başlayan çocuklar ve diğer yaştaki bireyler ilk öğrenim aşamasından bu yana kulağa hoş gelen türküler, şarkılar (kültürümüze ait müzikler) çalmayı arzu ederler.

Bu Piyano Albümü, piyano eğitim hayatına yeni başlamış bir öğrencinin ek kaynak olarak kullanabileceği kolay düzeyde eserlerden oluşmuştur.

Kitaptaki eserler öğrencinin piyano teknik düzeysini daha da ilerletmeye yönelik olarak özenle düzenlenmiştir. Başlangıç aşamasındaki nota okuma ve nota takip becerisi düşünülerek, eserler okuması kolay bir düzende ve büyüklükte yazılmıştır. Bu Albümü, her yaş grubunda piyanoya başlayanlara ek olarak, üniversitelerinin müzik öğretmenliği bölümleri, müzikoloji ve teknoloji bölümleri, devlet konservatuvarları (Türk Müziği devlet konservatuvarı), güzel sanatlar liseleri ve tüm özel kurs merkezlerindeki piyanoya yeni başlayan öğrenciler en temel düzeyden bu yana kullanabilirler. “Piyano Albümü 1” den sonra yayına girecek olan “Piyano Albümü 2” aynı düzey düzeni içinde tamamen farklı eserler ile oluşturulacaktır.