Pdf Kitap Arşivi

Kolay Çizim Teknikleri Pdf indir

Kolay Çizim Teknikleri pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Kolay Çizim Teknikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Çizim Teknikleri kitabı yazar Barrington Barber tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Çizim Teknikleri kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kolay Çizim Teknikleri kitabın 1. Basım Profil Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Çizim Teknikleri pdf oku, Kolay Çizim Teknikleri PDF yandex, Kolay Çizim Teknikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Çizim Teknikleri PDF Oku

Barrington Barber bu kitapta basit nesnelerle natürmortlardan gelişmiş peyzaj kompozisyonları ile insan portrelerine uzanan geniş bir yelpazede ufuk açıcı alıştırmalara yer veriyor. Barber’ın metoduna göre ressam olmaya heveslenen herkes bu alıştırmaları beğenerek tamamlarken öte yandan da gerekli teknikleri basit bir şekilde öğrenebilir.

Bu kitapta bulunan dersler ile alıştırmalar çizimlere üç boyutlu görünüm kazandırmaktan ton uygulamaya kadar temel becerileri konu alıyor.

İşlenen dersler içinde insan figürü, natürmort, doğa ve peyzaj çalışmaları yer alıyor.

Adım adım öğrenmeyi tavsiye eden bu yaklaşım konu, çeşitli teknik ve malzemelerin nasıl seçileceği ve kompozisyonların nasıl geliştirileceğini gösteriyor.

Öğrencileri çeşitli malzeme ve teknikleri deneyerek kendi üsluplarını bulmaya teşvik ediyor.

Hem hiçbir çizim tecrübeli olmayan insanlar için hem de becerilerini tazelemek ve geliştirmek isteyenler için son derece uygundur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu