1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kokoloji Pdf indir

Kokoloji Pdf indir
0

Kokoloji pdf indir, Eğlenceli Kitaplar/Hediyelik Kitaplar türünde kaleme alınan Kokoloji kitap ile ilgili özet bilgiler. Kokoloji kitabı yazar Tadahiko Nagao Isamu Saito tarafından kaleme alınmıştır. Kokoloji kitabı 12,7 x 17,6 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2006 ebatında olan Kokoloji kitabın Okuyan Us Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kokoloji pdf oku, Kokoloji PDF yandex, Kokoloji PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kokoloji PDF Oku

Japonya’da 4 milyon satıldı, Amerika’da bestseller oldu. İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Kanada, İspanya, Belçika, Hollanda’nın da aralarında olduğu 15 ülkede yayımlandı.

Japonya’da geliştirilen oyun, yayımlandığı ülkelerde çılgınlık boyutlarına ulaşan bir ilgi gördü ve büyük bir hayran kitlesi yarattı.

Dünyanın en keyifli keşfini yapmaya hazır mısın?

Lakin bu şuana dek kimsenin keşfetmediği bir şey olacak; kendin

Hepimiz kendimizi bilmeyi ve anlamayı istedik. Ama bu sırrı çözecek şey nedir? Bunun tam anlamıyla bir cevabı var mıdır? Yüzsenelerdır edebiyat, sanat, felsefe, bilim bunun cevabını arıyor.

Kokoloji, psikoloji profesörü Isamu Saito ve Tadahiko Nagao tarafından geliştirilen, temel psikolojik gerçeklere dayanarak hazırlanmış bir tür kendini keşfetme oyunu.

Aşk, Seks, İş, Ev, Dostluk, Aile… Kısa olaraksı her şeyle alakalı 53 oyun. Kokoloji seni bekliyor!

Kokoloji, Türkiye’de de ailelerin, ev partilerinin, yalnızlıkların, potansiyel ilişkilerin, seyahatlerin en keyifli, en faydalı oyunu olmaya aday.

Bilinmeyene hazır mısın?

“Kokoloji’de aklınıza ilk gelen şeyi söylemek mühim. Doğru yanıt olmadığı gibi yanlış yanıt da yok. Bundan dolayı gevşeyin ve yanıt verin. Kasmayın yani kendinizi. Grup halinde oynamak, yalnız oynamaktan daha keyifli. Toplaşın, bir araya gelin. Bir de dürüst olun. Kim tutar artık sizi…”

– Ayşe Arman, Hürriyet – 

 

 

Kapak Tasarımı: Berat Çokal

İllüstrasyon: Nilay Gülay