Roman Kitapları

Kızılmaske Cilt: 28 Pdf indir

Kızılmaske Cilt: 28 pdf indir, türünde kaleme alınan Kızılmaske Cilt: 28 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kızılmaske Cilt: 28 kitabı yazar Lee Falk tarafından kaleme alınmıştır. Kızılmaske Cilt: 28 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Kızılmaske Cilt: 28 kitabın Büyülü Dükkan tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kızılmaske Cilt: 28 pdf oku, Kızılmaske Cilt: 28 PDF yandex, Kızılmaske Cilt: 28 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kızılmaske Cilt: 28 PDF Oku

Bundan beş yüz yıl kadar önce, babasının ölümüne ve gemisinin korsanlar tarafından batırılmasına tanıklık eden genç bir adam kendini Bengali kıyılarında bulur. Orada, babasını katleden adamın kafatasına elini koyarak zalimlik ve açgözlülükle hayatlarını sürdüren bireylerin sonunu getirmeye yemin eder ve soyundan gelen erkeklerin nesiller boyu yaşatacağı efsaneyi, ölümsüz ruhu yaratır: Fantom.

17 Şubat 1936’da Amerikalı tiyatro yazarı Lee Falk, Kızılmaske’yi bir gazetedeki birkaç karelik çizgi roman şeridi olarak okurların karşısına ilk kez çıkarttığında, maskenin toplum düşmanlarının veya balo müdavimlerinin bir aracı olmadığını herkese ispatlamış ve bununla yetinmeyip “bedeni sıkıca saran” özel kostümle çizgi romanlarda yeni bir gelenek başlatmıştır. Kendine has bu unsurlarla Kızılmaske günümüzün en popüler kahramanlarının atası ve bir çizgi roman klasiği olmuştur.

70’li ve 80’li senelerımıza ismini duyuran Kızılmaske şimdi Büyülü Çizgi Roman etiketiyle, kişiliğin altın çağında, çizgilerin Sy Barry’ye emanet edildiği günlük gazete bandı maceralarını kronolojik sırayla toplayan bu ciltlerde yeniden okuyucuyla buluşuyor.

Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Büyülü Dükkan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu