1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kızıl Elma Pdf indir

Kızıl Elma Pdf indir
0

Kızıl Elma pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Kızıl Elma kitap ile ilgili özet bilgiler. Kızıl Elma kitabı yazar Ali Çoşkun tarafından kaleme alınmıştır. Kızıl Elma kitabı 16 x 23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Kızıl Elma kitabın Cinius tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kızıl Elma pdf oku, Kızıl Elma PDF yandex, Kızıl Elma PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kızıl Elma PDF Oku

Sevgili doktorumuz Ali COŞKUN Bey, bu faaliyeti ile, gençlere tarihi sevdirmenin birden fazla yönleri olduğunu da göstermiş olmaktadır. Kendisi karikatür sahasını seçerek başarı ile uygulamıştır. Güldürürken düşündürmekte, sevdirmekte ve ibret aldırmaktadır.

Kendisini gönülden tebrik ederken, “Bu kadar ateşe bir katre ne tesir eder,” diyerek inşallah yenilerini beklediğimizi de ifade etmek isterim.

Onun tek arzusu tarihi gençlere sevdirmekti.

Bu güzel niyetinin manevi karşılığını da Rabbimden niyaz ederim.

‘Ne denli cehd kılsan murade

Nasip olmaz mukadderden ziyade…’

Tiryaki Hasan Paşa’nın Kanije savunmasını satırlara döken Cafer AYANİ Bey bu güzel beytinde, “Sen gayret göster, çalış, takdir Allah’tandır,” der.

Dr. Ali COŞKUN Bey istedi, hedef koydu, gayret gösterdi ve bu güzel eser yaşandı. İnşallah istifade edenler de ziyade olur…

Prof. Dr. Ahmet ŞİMŞİRGİL

Türk Tarih Profesörü