1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kızgın Şef Pdf indir

Kızgın Şef Pdf indir
0

Kızgın Şef pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Kızgın Şef kitap ile ilgili özet bilgiler. Kızgın Şef kitabı yazar Anthony Warner tarafından kaleme alınmıştır. Kızgın Şef kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Kızgın Şef kitabın Zeplin Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kızgın Şef pdf oku, Kızgın Şef PDF yandex, Kızgın Şef PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kızgın Şef PDF Oku

Beslenme hususunda bildiğiniz her şeyi unutun ve Kızgın Şef’e kulak verin. Biyokimya uzmanı olan fakat kariyerini uzun senelerdır aşçı olarak sürdüren Anthony Warner’a Kızgın Şef denmesinin sebebi, moda diyetlere, süper gıdalara ve sözde beslenme uzman kişilerının çıkardığı diyet efsanelerine savaş açması. Hedefinde kimler yok ki? Temiz beslenme ve detoks savunucuları, Alkali diyeti, Paleo diyeti, GAPS diyeti, glütensiz beslenme ve daha niceleri… Hepimizin gerçekliğinden şüphe dahi etmediğimiz beslenme yalanlarını bilimsel metotları tercih ederek bir bir açığa çıkarıyor ve popüler diyetlerin altyapısını oluşturan sahte bilimin maskesini düşürüyor.

Kızgın Şef beklenmedik ölçüde keyifli, bilgilendirici ve kışkırtıcı bir kitap…

Sadece beslenme konusuna ilgi duyanların değil herkesin okuması gereken öfkeli ve şakali bir manifesto…

Anthony Warner bütün sahtekârların ipliğini pazara çıkarırken, öte yandan da içinizdeki Kızgın Şef’i uyandırıyor…

 

“Bu kitap sayesinde daha az suçluluk duygusu çekerek yemek yemenin tadına varacaksınız”

– Guardian – 

 

“Yemek bilimi sıkıcı bir konu olabilecekken, Anthony Warner son derece keyifli bir kitapla karşımıza çıkıyor”

– Spectator – 

 

 “Sözünü sakınmayan ve zekâ dolu bu ifşa kitabı yaşamın en muhteşem hazlarından birine aklıselimce ve sağduyuyla yaklaşıyor”

– Steven Pinker, Zihin Nasıl Çalışır’ın yazarı –