Roman Kitapları

Kitap Aşkı Pdf indir

Kitap Aşkı pdf indir, türünde kaleme alınan Kitap Aşkı kitap ile ilgili özet bilgiler. Kitap Aşkı kitabı yazar Debbie Tung tarafından kaleme alınmıştır. Kitap Aşkı kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13 x 18 ebatında olan Kitap Aşkı kitabın 1. Basım Yabancı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kitap Aşkı pdf oku, Kitap Aşkı PDF yandex, Kitap Aşkı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kitap Aşkı PDF Oku

Kitap kurtları toplaşın!

Sayfaları koklamaktan zevk alan, kitapları istiflemeden duramayan, kitabevleriyle kütüphaneleri ikinci yuvaları bellemiş kitap âşıklarının hikâyesine hoş geldiniz. Okurken bolca gülecek ve “Yalnız değilmişim,” diye düşüneceksiniz.

Öyleyse hemen battaniyenizi kapıp sorunsuz bir köşeye kurulun ve kitaplarla dolu bu büyüleyici yolculukta kaybolmaya hazır olun!

“Tung’ın çizimleri, bir kitap kurdu olmanın zevkini müthiş bir biçimde göz önüne seriyor. Kitap Aşkı dünyanın her yerindeki kitapseverlerin kendini bulacağı, büyüleyici ve çok keyifli bir kitap.”

Bookish

“Kitap Aşkı kitap kurtlarını güldürecek, heyecanlandıracak ve hafif bir tebessümle kendi kitaplıklarına bakmalarını sağlayacak.”

Book Riot

“Eğer kendiniz veya kitapsever bir arkadaşınız için şakali, keyifli, sizi gülümsetecek bir kitap arıyorsanız, Kitap Aşkı gereksiniminiz olan her şey.”

Sweatpants & Coffee

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu