Edebiyat Kitapları

Kırmızı Kurabiye Pdf indir

Kırmızı Kurabiye pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Kırmızı Kurabiye kitap ile ilgili özet bilgiler. Kırmızı Kurabiye kitabı yazar Zeynep Sahra tarafından kaleme alınmıştır. Kırmızı Kurabiye kitabı 608 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kırmızı Kurabiye kitabın 1. Basım Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kırmızı Kurabiye pdf oku, Kırmızı Kurabiye PDF yandex, Kırmızı Kurabiye PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kırmızı Kurabiye PDF Oku

“Bu; aşkı kovalayan kelebeklerin kendini bulma hikâyesi…”

Verona sokaklarında âşık olduğu adamı bekleyen Sahra, hiç ummadığı anda Romeo’sunu karşısında bulduğunda,

sonunda mutlu sonlarına kavuştuklarını düşünür. Lakin çok geçmeden yaşanan sırlar, Sahra ve Emir’in aşklarının bir kez daha sınanmasına neden olmaktadır.

Âşık olduğu kadından uzaklaşıp inzivaya çekilen Emir Hanzade, bir düğüne davetsiz misafir olarak katıldığında aşırdığı tek şeyin düğündeki ikramlar olduğunu düşünürken, günün sonunda kendini gelini kaçırırken bulur. Yanındaki kadına yardım etmekten başka çaresi kalmayan Emir Hanzade, yakasını bu beladan nasıl kurtaracağını düşünürken işler iyice kontrolden çıkar.

Çünkü öğrendiklerinden sonra Rosa’ya verdiği sözü tutmak zorundadır.

Ayçöreği ve Elmalı Turta’nın ardından hız kesmeden devam eden hikâyede sona gelinirken,

Sahra ve Emir’in kaderini başkasına ait bir kalp değiştirecektir.

“Söz veriyorum, bu çektiğimiz acılar İleride anlatacağımız tatlı anılar olacak…”  

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu