Ders Kitapları

Kendine Dön Pdf indir

Kendine Dön pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Kendine Dön kitap ile ilgili özet bilgiler. Kendine Dön kitabı yazar Mert Şer tarafından kaleme alınmıştır. Kendine Dön kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kendine Dön kitabın 1. Basım Müptela Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kendine Dön pdf oku, Kendine Dön PDF yandex, Kendine Dön PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kendine Dön PDF Oku

Bir gün elinde kahven ve yüzündeki sessiz gülümsemeyle, kendini kimsenin yarım, eksik sevgisine muhtaç etmediğin için, doğana uymayana uymadığın için, seni sen yapan taraflarını kabul edemeyenleri yaşamından uğurladığın için kendine teşekkür edeceksin.
 
Bir gün arkana yaslanacaksın ve sevmeye yeteneksiz insanlara rağmen içindeki sevgiyi büyüttüğün için, en sıkıntılı zamanlarda dahi neşenin kaybolmasına müsaade etmediğin için, en büyük sadakati kendi ruhuna gösterdiğin için, yaşamındaki boşlukları önce kendin kapatmayı seçtiğin için, bütün modunu, gelecek planlarını bir birinin keyfine, vicdanına, tercihine bırakmadığın için, kendine kocaman bir teşekkür edeceksin.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu