Edebiyat Kitapları

Kelebeği Öldürmek – 1 Pdf indir

Kelebeği Öldürmek – 1 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Kelebeği Öldürmek – 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kelebeği Öldürmek – 1 kitabı yazar Beyza Aksoy tarafından kaleme alınmıştır. Kelebeği Öldürmek – 1 kitabı 528 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kelebeği Öldürmek – 1 kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kelebeği Öldürmek – 1 pdf oku, Kelebeği Öldürmek – 1 PDF yandex, Kelebeği Öldürmek – 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kelebeği Öldürmek – 1 PDF Oku

“Ama arada bir herkes masumdur. Gözün gördüğüne akıl kördür, dil söktüğü an anıların canı asılır vicdan mahkemelerinde.“
– Kül Kelebek

Soru işaretleriyle dolu bir çocukluk geçiren Ada, lise senelerının hemen öncesinde öğrendiği bir gerçekle sarsılır. Bu gerçeğin sancılarıyla geçen ilk lise senelerı ardından, ünlü bir okula kabul edilerek umuda kanat çırpmak ister. Bu okulun ona hazırladığı ve kontrolünden çıkacak olaylar zincirinden habersizdir. Uğrayacağı zorbalıklar yalnızca okul yaşamını değil, tüm yaşamını etkiler. Her şeye rağmen etrafındaki insanlarla değil, bahçesindeki çiçekleriyle mutlu olmayı öğrenmiş olan Ada’nın yaşamı, okulun gizemli öğrencisi Varis Adin yüzünden kontrol edemediği bir hâle gelir. Kaçtıkça içine çekildiği durumlar, yeni gizemler ve soru işaretleri doğurur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu