1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları Pdf indir

Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları Pdf indir
0

Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları kitap ile ilgili özet bilgiler. Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları kitabı yazar James Churchward tarafından kaleme alınmıştır. Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2010 ebatında olan Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları kitabın Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları pdf oku, Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları PDF yandex, Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları PDF Oku

“Yeryüzünün tüm bölgelerinde bulunmuş çok eski çağlara ait insan kalıntıları ile sembolik yazı, resim, tablet ve eski belgeler şeklinde karşımıza çıkan bölük pörçük tarihsel kayıtlardan yararlanarak, anakaradan ayrılan kolonicilerin izlediği güzergâhı veya hatları belirlemeyi başardım. Bu kalıntılar, ana hatlardan ayrılan çok sayıda dalla birlikte kolonileşmenin iki ana güzergâhı izlediğini açıkça göstermektedir… Ne var ki ilk kolonilerin nerede meydana geldiğinı kesinlikle bilinmekte. Doğu yönünde ilk yerleşimler, bugün Kuzey veya Orta Amerika’nın Batı sahilleri olarak anılan yerlerde gerçekleşmiştir. Batı kolonileri ise ilk kez Asya’nın doğu kıyılarında ortaya çıkmıştır. Bir koloni, anakaranın egemenlik çatısı altında kendini yönetecek kadar geliştiği zaman koloni imparatorluğuna dönüşüyor ve buraya bir hükümdar atanıyordu. Sembolüyse, ufuktan git gide artan ve ışınları da bulunan güneşti.” James Churchward

James Churchward, Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları adlı bu eserinde, tüm yaşamını adadığı Kayıp Kıta Mu incelemelerina Mu medeniyetinin dünya üzerinde kurduğu kolonilerin izini sürerek devam ediyor. Maya, Mısır, Hindistan gibi büyük uygarlıkların aslında birer Mu kolonisi olarak hayata gözlerini açtığını ileri sürüyor.

Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Omega