1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kas Geliştirme Anatomisi Pdf indir

Kas Geliştirme Anatomisi Pdf indir
0

Kas Geliştirme Anatomisi pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Kas Geliştirme Anatomisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Kas Geliştirme Anatomisi kitabı yazar Craig Ramsay tarafından kaleme alınmıştır. Kas Geliştirme Anatomisi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Kas Geliştirme Anatomisi kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kas Geliştirme Anatomisi pdf oku, Kas Geliştirme Anatomisi PDF yandex, Kas Geliştirme Anatomisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kas Geliştirme Anatomisi PDF Oku

Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber

Kaslarınızı geliştirmek için onların nasıl çalıştıklarını bilmeniz gerekir. Kas Geliştirme Anatomisi’nde, ünlü kişisel antrenör CraigRamsay, özenle seçtiği ve başlıca kas gruplarını geliştirerek şekillendiren egzersizlerle size yol gösterecek ve daha sıkı bir bedene sahip olmanın yollarını keşfetmenizi sağlayacak. Bütün egzersizler, sıra sıra düzenlenmiş, kolay anlaşılır açıklamalar, renkli fotoğraflar ve hangi kasların çalıştığını görmenizi sağlayacak ayrıntılı anatomik çizimlerle birlikte veriliyor. Ayrıca “eğitmenden mühim ipuçları” başlığı altında bulunan açıklamalar sayesinde, tüm egzersizleri doğru biçimde uygulayacaksınız. Kasların bölgesel olarak sınıflandırılıp çalıştırılmasını amacında olan Kas Geliştirme Anatomisi, antrenman programlarınızı oluştururken yararlanacağınız mühim bilgilerin bunun yanında genel ve Latince terminoloji içeren bir de sözlük bulunduruyor.

On yılı geçkin tecrübesiyle, CraigRamsayfitness sektörünün en fazla aranan antrenörlerden biridir. Eğitimli bir akrobat, balet, hokey oyuncusu, sportif model; Broadway, TV ve film oyuncusu olan Craig, bireylerin daha sağlıklı, formda ve zinde olmalarını sağlayarak genel anlamda hayatlarını iyileştirmesini olabilecek kılan bilgi birikimi ve tecrübesiyle, ülkeler arası anlamda saygı gören bir eğitmendir. Çalıştırdığı bireyler içinde Hollywood’un başta gelen ünlüleri ve profesyonel sporcular mevcuttur. Los Angeles’ta yaşayan Craig’in kişisel hedefi, hayatlarını değiştirme ihtiyacı duyan ve bunu isteyen herkese ulaşabilmektir.

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar