1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 Pdf indir

Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 Pdf indir
0

Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 kitap ile ilgili özet bilgiler. Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 kitabı yazar Oğuzhan Ceyhan tarafından kaleme alınmıştır. Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11,5 x 17,5 ebatında olan Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 pdf oku, Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 PDF yandex, Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022 PDF Oku

Astroloji, kişiliği görülmektedirır.

Karakterini değiştirebilen insan, geleceği de değiştirmiş olur.

 

İnsanlığın nereden gelip nereye gittiğini öğrenmek adına en kuvvetli referanslardan biridir astroloji…

Doğum haritanızdaki eğilimler, yaşamın hangi alanlarına doğru götürülebileceğinizi gösterir size. Bu eğilimler toplum kalıplarına göre olumlu yahut olumsuz olabilir. İnsan iradesini tercih ederek kadere hükmedebilir. Eğer yaşamınızı akışa bırakmaya karar verdiyseniz, doğum haritanızda görünen eğilimler zamanı geldikçe etkilerini gösterir. Siz de buna “kader” dersiniz.

Oysa bir devrim yaparak özgür iradenizi kullanmayı tercih edebilir, kaderinizi yazmaya başlayabilirsiniz.

“Ne yapalım, kaderimiz buymuş işte!” diyemeyeceğimiz zorlu bir zamandan geçiyor dünya. Ezoterik astrolojinin ikazlarına kulak tıkama lüksüne sahip değiliz. Zorluklarla mücadele etmenin tek yolu, bilgiyi nasıl kullanmak gerektiğini bilmektir.

2022 ile başa çıkmaya hazır mısınız?