Pdf Kitap Arşivi

Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar Pdf indir

Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar kitap ile ilgili özet bilgiler. Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar kitabı yazar Behiç Ak tarafından kaleme alınmıştır. Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 20 x 15 ebatında olan Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar kitabın 1. Basım Günışığı Kitaplığı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar pdf oku, Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar PDF yandex, Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karikatür Kitabı 2 – Yaşasın Çocuklar PDF Oku

Dikkat, şehirde çocuk var!

Karikatürist, yazar Behiç Ak, 40 yıllık benzersiz karikatür verimini yeni bir albümle taçlandırıyor. Her yaştan okura çocuk neşesini ve bilgeliğini taşıyan ikinci “Karikatür Kitabı”nda, günümüz dünyasını çocukların gözünden yorumlayan 143 karikatür yer alıyor. Çevre hassasğından pandeminin zorlu koşullarına, okul yaşamından gelecek endişesına birden fazla temada mizahla felsefeyi harmanlayan karikatürler çocuklara taptaze sorular, yeni düşünme yolları sunuyor. “Çocuklarla büyükler içindeki farkı kaldıran karikatürler” çizdiğini söyleyen sanatçı, çocukların bir çok konuyu büyüklerden daha iyi anladığına gözleri üstüne topluyor. Türkiye’nin 2022 Hans Christian Andersen Ödülü “yazar” adayı olan Behiç Ak’tan felsefi okumalara göz kırpan özel bir seçki!

Behiç Ak’ın kitaptaki “Önsöz yerine…” başlıklı sunuş yazısından: Komşum geçenlerde, ‘Çocukluğumda kaybettiğim bilyelerimi senelerca aradım bulamadım,’ dedi. ‘Ta ki, çocuğum onları bulana kadar.’ Deminden beri merak ettiğini söylediğin, kaybettiğimiz sorular da çoktan bulundu. Hem de, meraklı çocuklarımız tarafından. Onlar şimdi çocuklarımızın zihninde… Yanına yenilerini de eklediler üstelik. İstersek kavuşabiliriz onlara, yeter ki izin verelim, çocuklarımızın soru sormasına…”

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu