1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Karatay Mutfağı Pdf indir

Karatay Mutfağı Pdf indir
0

Karatay Mutfağı pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Karatay Mutfağı kitap ile ilgili özet bilgiler. Karatay Mutfağı kitabı yazar Canan Efendigil Karatay tarafından kaleme alınmıştır. Karatay Mutfağı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Karatay Mutfağı kitabın Hayykitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karatay Mutfağı pdf oku, Karatay Mutfağı PDF yandex, Karatay Mutfağı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karatay Mutfağı PDF Oku

“Ben şunun garantisini veriyorum: Mutfağını, Karatay Mutfağı’na çevirenler sağlık bulacak, zayıflayacak ve kilosunu koruyacak! Bunu yaparken de hiç strese girmeyecekler.”

‘Türkiye’yi zayıflatan profesör’ olarak ünlenen ve ilk iki kitabı satış rekorları kıran Prof. Canan Efendigil Karatay, bu kez sizin için ‘kalıcı kilo verdiren’ doğal ve lezzetli yemek tariflerini seçti. Karatay Mutfağı, Türk mutfağının en güzel emsallarini Karatay prensiplerine göre revize ederek sunuyor.

Kitap adeta bir sağlıklı yaşam prospektüsü niteliğinde: Doğal ve temiz malzeme seçimi, sağlıklı pişirme metotları, yoğurt, tereyağı gibi evde yapılabilecek doğal ürünlerin tarifleri… Ve çorbalardan salatalara, mezelerden yumurtalı yemeklere, zeytinyağlılardan et ve balık yemeklerine tamamı denenmiş onlarca leziz tarif. Küçük ‘tatlı’ kaçamaklar ve dinlendiren çay formülleri de armağansi! Bu tariflerin en mühim özelliği ise zayıflatması… Çünkü hepsinin glisemik indeksi düşük. Yani Karatay Mutfağı, Karatay beslenme felsefesinin ‘pratik kitabı’ niteliğinde. Sürdürülebilir bir mutfağın olmazsa olmazı.

Son sözü yine Prof. Karatay’a bırakalım: “Eşinin, çocuklarının, sevdiklerinin sağlığını (ve tabi ki kilosunu) düşünen herkesin bu kitabı okumasını ve tarifleri uygulamasını öneriyorum. Bu kitap ‘şişmanlıktan uzak’ sağlıklı nesiller yetiştirmek için mühim bir mihenk taşı. İlk iki kitabımla birlikte Karatay Mutfağı’na da kütüphanenizde mutlaka yer açın.”

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 165

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap