1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Kararı Ben Veririm Pdf indir

Kararı Ben Veririm Pdf indir
0

Kararı Ben Veririm pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Kararı Ben Veririm kitap ile ilgili özet bilgiler. Kararı Ben Veririm kitabı yazar Esra Ezmeci tarafından kaleme alınmıştır. Kararı Ben Veririm kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kararı Ben Veririm kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kararı Ben Veririm pdf oku, Kararı Ben Veririm PDF yandex, Kararı Ben Veririm PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kararı Ben Veririm PDF Oku

Her yeni ilişki temiz bir defterdir. Yaşadıkça çiçeği burnunda bir hikâyenin yazılıyor olduğunu bile düşünürsünüz. Lakin sonra bir de bakarsınız ki defter aslında boş değil…
Çocukluk anıları, travmalar, eski ilişkilerin yaraları, paternler, inançlar, kalıplar, alışkanlıklar, takıntılar, korkular, endişeler, beklentiler, kompleksler ve daha neler neler…
İşte tam da bu noktada karışır işler.
Çünkü artık ilişki sizden emek ister. Üstelik de en fazla kendinize emek veriyor olmanızı ister. Hiçbir ilişki, akıntıya kapılıp gitmek değildir, kürekleri güvenle elde tutmaya devam etmektir.
Ne isteyip ne istemediğinizin kararını kendiniz veremediğiniz sürece yaşanan şey bir sürüncemeden fazlası sayılmaz.
Unutmayın ki kimse sizi mutsuz edemez, fakat siz buna izin verirsiniz. O halde mutsuzluktan yakınmayı bırakın. Hayatınızda neyin olmasına, neyin olmamasına yol açtığunuz gerçeğine uyanın.
İlişkisini yöneten, yaşamını da yönetir şüphesiz. Lakin bunun için kim olduğunuzla yüzleşmelisinizdir önce…
Nasıl mı?
Tabii ki bir karar vererek…
Bu kitabı okumakla yetinmeyip Uzman Psikolog Esra Ezmeci’nin sayısız danışmanlık hizmetinden sonra incelikle üzerinde durup çalışarak sistematikleştirdiği önerilerini uygulamaveya karar verdiğinizde, yaşamınızda gerçek bir temiz sayfa açabildiğinizi deneyimleyeceksiniz.