1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Karakomik Filmler 2 – Deli Emanet Pdf indir

Karakomik Filmler 2 – Deli Emanet Pdf indir
0

Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet pdf indir, Sinema türünde kaleme alınan Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet kitap ile ilgili özet bilgiler. Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet kitabı yazar Cem Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21,5 ebatında olan Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet kitabın 1. Basım İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet pdf oku, Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet PDF yandex, Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karagülünç Filmler 2 – Deli Emanet PDF Oku

Cem Yılmaz’ın Karagülünç filmleri sinemada ayrı bir kulvar açıyor. Türkiye’nin en gülünç adamı bizi kara kara düşündürüyor. İnsanlığın gelecekte kurgusal evrene hapsbulunacağı tartışılırken Cem Yılmaz “Emanet” filmiyle gerçekle aramıza adeta kalın duvarlar ören internet ve televizyonun büyüsündeki insancıkları anlatıyor. Televizyondaki evlenme programında görüp âşık olduğu kızla yuva kurmayı hayal eden Birol’un boşluğuna indirilen bıçak darbesi her gün toplumun daha derinine saplanmaktadır. Yığınlar ise tıpkı Birol kişiliği gibi yattıkları yerde dansına devam ediyor. Bu acı gerçek büyülü duvarların üzerinde yanan ışıkları sıra sıra söndürse de filmin sonunda Zombiler’in dansına katılmadan edemiyoruz…

Elinizdeki kitap Karagülünç Filmler serisinin “Deli” ve “Emanet” filmlerinin konusunu Cem Yılmaz’ın sahnelerle alakalı notlarını içeriyor.