1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kanatlarımda İstanbul Pdf indir

Kanatlarımda İstanbul Pdf indir
0

Kanatlarımda İstanbul pdf indir, İstanbul Kitapları türünde kaleme alınan Kanatlarımda İstanbul kitap ile ilgili özet bilgiler. Kanatlarımda İstanbul kitabı yazar Saffet Emre Tonguç tarafından kaleme alınmıştır. Kanatlarımda İstanbul kitabı 19,5 x 25,5 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Kanatlarımda İstanbul kitabın Türkçe Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kanatlarımda İstanbul pdf oku, Kanatlarımda İstanbul PDF yandex, Kanatlarımda İstanbul PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kanatlarımda İstanbul PDF Oku

Biz bir İstanbul masalı anlatmak istedik. İstanbul, masalların en görkemlisini verdi bize. Bir İstanbul tablosu çizmekti niyetimiz. İstanbul gökkuşağının tüm renklerini saçtı önümüze. Coşkuyla! Sürprizlerle! Cömertçe…

İstanbul’u anlatmak için önce anlamak, anlamak için de önce hissetmek gerekti. Hislerin peşine düştük. 8500 yıllık tarihe de döndük yüzümüzü, 21. yüzyılın metropolüne de… Kalıplara sığmayan, her zaman şaşırtan, keşfetmeye doyulamayan, kişiyina münhasırlığın şımarıklığını yaşayan ve yaşatan bir kenti anlatmak tabi ki kolay değildi. Kolay olsun diye değil, adı İstanbul olsun diye yazdık, anlattık, fotoğrafladık.

Daha önce hiç görmediğiniz açılardan bir İstanbul seyri, önceden aynı karede hiç buluşmamış yapılarla bir İstanbul zenginliği sunduk.

Biz bir İstanbul anlattık. Çok kültürlü, çok renkli, eskiyi ve yeniyi harmanlayan, değişiklikları koynunda yan yana saklayan, güzelliği küsleri barıştıran, tarihi kendine hayran bırakan bir İstanbul. Bir martı kanadına takılıp dünyanın en güzel şehrini dolaştık; kanatta size de yer açtık. Takılın peşine, seyreyleyin İstanbul’u. Söyleyecek çok şeyi var…