Din Kitapları

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter Pdf indir

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter kitap ile ilgili özet bilgiler. Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter kitabı yazar Hakan Mengüç tarafından kaleme alınmıştır. Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter pdf oku, Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter PDF yandex, Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter PDF Oku

Hiçbir karşılaşma tesadüf değildir. Senin şu anda bu satırları okuyor olmanın tesadüf olmaması gibi, benim Afrika’ya araştırma yapmak için gidip orada bir sufiyle karşılaşmam ve ondan öğrendiklerimi bu kitapta derlemiş olmamın da tesadüf olmaması gibi.

“Dert insana daima yol gösterir” der sufiler. Önemli olan yolu yürümekten vazgeçmemek. Yolda olan için “umut var” demektir. Kader her an yeniden yazılır çünkü.

Kiminle ne zaman yüz yüze kalacağını, neyi ne zaman bulacağını bilemezsin. Bazı zaman istediğin şeyi aramakla bulamazsın ama bulanlar hep arayanlar olmuştur. Mevlana’nın dediği gibi: “Sen yola çık, yol sana görünür.”

Yoluma ortaklık eden hocalarımın ilhamıyla karşına çıktığım bu kitapta sıkıntılarından kurtulman, ilişki problemlerini çözmen ve hayata daha olumlu bakabilmen için sufilerin kullandığı pratik metotları kendi deneyim süzgecimden geçirerek sunuyorum. Kitapta bulunan öğretiler şimdiye kadar binlerce insana yardımcı oldu, sana da bulunacağına inanıyorum.

Şunu sakın unutma yol arkadaşım, kaç yaşında olursan ol, başından ne geçmiş olursa olsun; kalbin temizse hikâyen mutlu biter. 

“İYİ BENİ BULUR.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu