1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Kalbim Sana Ait Pdf indir

Kalbim Sana Ait Pdf indir
0

Kalbim Sana Ait pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Kalbim Sana Ait kitap ile ilgili özet bilgiler. Kalbim Sana Ait kitabı yazar Jewel E. Ann tarafından kaleme alınmıştır. Kalbim Sana Ait kitabı 384 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kalbim Sana Ait kitabın 3. Basım Nemesis Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kalbim Sana Ait pdf oku, Kalbim Sana Ait PDF yandex, Kalbim Sana Ait PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kalbim Sana Ait PDF Oku

“Duygular bizim en iyi pusulamızdır.”

Flint Hopkins, hukuk bürosunun üzerindeki daire için müthiş bir kiracı bulduğunda işlerin tepetaklak bulunacağından habersizdir. Yeni kiracısı Ellen müzik terapisti olmanın hakkını verir: Gün boyunca söylenen şarkılar ve susmayan müzik sesi genç adamın kozasının içine sızar. Acımasız avukat, kendi iyiliğini düşünerek bu fazla çekici, sürekli olarak sevdiği melodileri mırıldanan kızıl saçlı kadına tahliye bildirisi gönderir. Lakin Flint’in otizmli oğlu Harrison ondan hoşlanmıştır ve şans Ellen’dan yanadır.

Flint ve Ellen’ın içindeki tutku-nefret ilişkisi güzel ve trajik bir hikâyeye dönüşür. Hayat önlerine önüne geçer koyarken aşklarına sahip çıkmak için vermeleri gereken zor bir karar mevcuttur.

Aşk mı yoksa sorumluluklar mı galip gelecektir?

 

(Tanıtm Bülteninden)