1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kahve-Topraktan Fincana Pdf indir

Kahve-Topraktan Fincana Pdf indir
0

Kahve-Topraktan Fincana pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Kahve-Topraktan Fincana kitap ile ilgili özet bilgiler. Kahve-Topraktan Fincana kitabı yazar Cenk R. Girginol tarafından kaleme alınmıştır. Kahve-Topraktan Fincana kitabı 16 x 23 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Kahve-Topraktan Fincana kitabın A7 Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kahve-Topraktan Fincana pdf oku, Kahve-Topraktan Fincana PDF yandex, Kahve-Topraktan Fincana PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kahve-Topraktan Fincana PDF Oku

Kahve’nin Topraktan Fincana sihirli yolculuğunu yaşayacağınız keyifli bir bilgi ve gastronomi kitabı.
Bu kitapta kahvenin çiğ halinden başlayarak, yetiştirilmesi, toplanması, prosesleri, kavrulması, harmanlanması ve demlen­mesi ile alakalı tüm ayrıntı kısmı bulabileceksiniz. Hem kahve ile bir keyif ve hobi olarak ilgilenen ev kullanıcıları hem de barista yahut roaster olarak kahveyi bir meslek edinmiş profesyonellerin birden çok bilgiye tarafsızca ve en doğru hali ile ulaşabileceği bir başucu kaynak kitabı olarak nitelendirilebilir.

 

Uzun senelerın tecrübesi ve birikimi ile hemen hemen 6 sene içinde sona eren kahve sektörünün bilinen isimlerinden Cenk R. Girginol’un kaleme aldığı bu eser, özenle ve keyifle hazırlanmış dizgisi ile size bu yolculukta eşlik edecek…

 

Herkesin keyifle okuyup anlayabileceği sade ve yalın bir dille, kahve içerken günlük yaşantımızda keyfimize keyif katacak bilgiler, doğru bilinen yanlışları tüm ayrıntı kısmı eşliğinde bu sihirli yolculukta birlikte yaşayacağız.

 

Kitabınızı okumaya başlamadan bir fincan kahvenizi yanınıza almayı unutmayınız….