1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kahkahayı Patlatın Pdf indir

Kahkahayı Patlatın Pdf indir
0

Kahkahayı Patlatın pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Kahkahayı Patlatın kitap ile ilgili özet bilgiler. Kahkahayı Patlatın kitabı yazar Ercan Deva tarafından kaleme alınmıştır. Kahkahayı Patlatın kitabı 157 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kahkahayı Patlatın kitabın 1. Basım A.Barış Kitapevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kahkahayı Patlatın pdf oku, Kahkahayı Patlatın PDF yandex, Kahkahayı Patlatın PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kahkahayı Patlatın PDF Oku

Tam 51 senedir yazılı – görsel medyada farklı görev ve sorumluluklar almış olan gazeteci Ercan Deva’nın yayınlanmış 11 kitabı yer alıyor.

Deva, 2020 senesinin Ekim ayında yitirdiğimiz mizah dünyasının örnek yazarı Bekir Coşkun’un anısını yaşatmak için bu kitabı yazdı. O, gülmeyi ve insanları gülümsetmeyi çok severdi. O nedenle kitaba “Kahkahayı Patlatın” adı verildi.

Kitapta, Cumhuriyet döneminin mizah yazarlarından emsallarin bunun yanında, siyasetçiler ve mizaha malzeme olanlar da var. Yazar, Bekir Coşkun’la birlikte çalıştığı Sabah gazetesinin ilk senelerından anılara ve onun seçilmiş bazı yazılarına da yer veriyor.

Yazar, Bekir Coşkun için “O benim yazarımdı” diyor.

Kitabı okurken, bir mizah turu yaşayacak, kimi zaman duygulanacak, düşünecek, kimi zaman da kahkahayı patlatacaksınız.

“Senin güleç yüzünü hiç unutmayacağım. Işıklarda uyu sevgili dostum Bekir. Kalbimde hep yaşayacaksın…”