Pdf Kitap Arşivi

Kadınların Nesi Var? Pdf indir

Kadınların Nesi Var? pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Kadınların Nesi Var? kitap ile ilgili özet bilgiler. Kadınların Nesi Var? kitabı yazar Jacky Fleming tarafından kaleme alınmıştır. Kadınların Nesi Var? kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Kadınların Nesi Var? kitabın Ciltli Desen Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kadınların Nesi Var? pdf oku, Kadınların Nesi Var? PDF yandex, Kadınların Nesi Var? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kadınların Nesi Var? PDF Oku

Nesi var sahi bu kadınların?

Kolları mı kısa, kafaları mı ufak yoksa sakalları mı az?
Saçları şöyle fazla kısa, böyle de çok mu uzun?

Eski zamanlarda hiç kadın yoktu. İşte bu yüzden, okuldaki tarih derslerinde kadınlardan bahsedildiğini duymazsınız. Erkekler tabi ki vardı ve büyük kısmı da dâhiydi. Hepimiz onların adını çocukluğumuzdan beri ezberledik. Ama yine de siz siz olun ve kimsenin sözüne inanmayın. Hatta bu söz Aydınlanma Çağı’nın “Yorulmaz Dâhisi” Rousseau’ya, Evrim Teorisi’nin babası Darwin’e, psikanalizin kurucusu Freud’a ait bile olsa…

İngiliz yazar, illüstratör Jacky Fleming’in, ince eleştiriler ve dâhiyane bir ironiyle, toplumsal hayatta varlık göstermeye çalışan kadınların mücadelesini ele aldığı Kadınların Nesi Var?, son senelerın en iyi mizah kitaplarından biri.

2017 senesinde Artémisia Mizah Ödülü’ne değer görülen eser, her kadının ama en fazla da her erkeğin okuması gereken kitaplardan.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu