Pdf Kitap Arşivi

Kaderin Pin Kodu Pdf indir

Kaderin Pin Kodu pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Kaderin Pin Kodu kitap ile ilgili özet bilgiler. Kaderin Pin Kodu kitabı yazar Douglas Forbes tarafından kaleme alınmıştır. Kaderin Pin Kodu kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Kaderin Pin Kodu kitabın ZER Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kaderin Pin Kodu pdf oku, Kaderin Pin Kodu PDF yandex, Kaderin Pin Kodu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kaderin Pin Kodu PDF Oku

Pin kodu tam anlamıyla nedir, bunu kitaptan, ustadan öğreneceksiniz elbet ama benim için faydası nedir diye sorarsanız, belki tek bir sözcük yetecektir:
Anlamak……..
Tüm hayat bir ‘anlama’ çabası….Douglas ağbi işimizi kolay bir şekildelaştırıyor.
Kendinizi anlamak , herkesi anlamak zaten..veya herkesi anlamaya kendinizden başlamak…
Usta, kaderin şifresini çözmüş veya üzerindeki örtüyü bir daha geri konulamaz bir biçimde ortadan kaldırmış.
Yılmaz ERDOĞAN

Douglas Forbes’un, bana ait pin koduna ilişkin yorumları benim için gerçekten mühim bir yol gösterici oldu. Pin kodunuza ilişkin gerçekleri okuduğunuzda şaşıracaksınız. Çünkü pin kodunuz, sizin kaderiniz ve geleceğinizdir. Bunu çok net anlayacaksınız…
Mehmet COŞKUNDENİZ

Pin Kod’unu ilk duyduğumda çok ilgimi çekmisti. Başkası anlatsa hayatta inanmayacagım, belki de ‘hadi ordan palavracı’ diyeceğım enteresan bir hikayem var Douglas’la.
Saba TÜMER

Kaderin Pin Kodu,doğum tarihinizi tercih ederek, kişilik ayrıntı kısmınızi, hayatta öğrenmeniz gereken dersleri, toplum önünde veya beklenmedik durumlarda ne tür tepkiler verebileeğinizi, başkalarının sizi hangi şekilde gördüğünü, dünyayı nasıl algıladığınızı, bir işi nasıl bir ruh ile yaptığınızı açıklarken öte yandan da bu hayattaki varoluş amacınızı keşfetmenize yol gösterecektır.

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: ZER Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu