Roman Kitapları

Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları Pdf indir

Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları pdf indir, türünde kaleme alınan Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları kitap ile ilgili özet bilgiler. Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları kitabı yazar Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları kitabı 132 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları kitabın 1. Basım Mylos Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları pdf oku, Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları PDF yandex, Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Julia 78: Fırtınanın Ortasında – Bir Krimonoloğun Maceraları PDF Oku

Dünyanın en ünlü kriminoloğu Julia’nın maceraları, her ay Mylos Kitap’ta!

Fırtınanın Ortasında

Kahramanımız Julia, 78. ciltte, kocasını öldürmekten suçlu bulunan bir kaçağa yardım etmeye çalışırken kendini bir doğa felaketinin içinde buluyor.

Tracy Shawn adlı kadın, peşinde kendisini öldürmek isteyenlerin olduğunu iddia ederek telefonla Julia’dan yardım ister. Lakin telefonun dinlendiğini düşünerek tam yerini söylemez. Bunun üzerine Julia, Teğmen Webb’den yardım ister. Webb yardımcısı Irwing ve Julia’yı kadını bulması için Boston / New England’a gönderir. Shawn “Kasırga Avcısı Arthur” adlı gönüllü bir hava gözlemcisinin yanına sığınmıştır. Julia, Shawn ve Arthur, hem peşlerindeki katillerden hem de “Hook” Kasırgasından kurtulmaya çalışılırken müthiş bir koşuşturmaca başlar.

Batuhan Cantürk

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu