1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi Pdf indir

Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi Pdf indir
0

Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi kitabı yazar Robert W. Beasley tarafından kaleme alınmıştır. Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi kitabın İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi pdf oku, Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi PDF yandex, Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Jose Mourinho-Kazanmanın Anatomisi PDF Oku

Mourinho futbol severlerin dikkatini 2004 senesinde “Rüyalar Tiyatrosu” Old Trafford’da çekmişti. Porto Mourinho’nun taktikleriyle Manchester United’ı Şampiyonlar Ligi turnuvasından elemeyi başarmıştı.

 

Portekizli teknik adam Chelsea’ye transfer olduktan sonra yazar Robert Beasley onu yakın markajına aldı ve profesyonel anlamda, bu olağanüstü adamla sıkı bir dostluk kurmayı başardı. Mourinho’nun antrenmanları, maçları ve özel yaşamıyla yakında zamandan ilgilenen Beasley, kapalı kapılar ardında yaşadıklarını José Mourinho kitabında tüm futbolseverlere aktardı.

 

İngiltere Milli Takımı’nın kapısından dönen, Tottenham’ın kıskacından sıyrılan, Arsène Wenger’e her fırsatta saldıran, onu ne kadar sevmediğini açıklayan ve arka planda belki de tüm kariyerine yön veren Roman Abramoviç’le dirsek temasını hiç kaybetmeyen Mourinho, bunun yanı sıra kariyeri boyunca satın aldığı oyuncuları, alamadıklarını ve içinde hep ukde kalanları tüm çıplaklığıyla anlatıyor.

 

Sporun bir akıl ve felsefe oyunu olduğunu savunan Mourinho, kariyeri boyunca çıraklıktan ustalığa tecrübe ettiklerini, futbol kültürünün dünya üzerinde ne kadar değişikliklar gösterdiğini anlatırken öte yandan da futbol ile ilgili tüyolar vermeyi de ihmal etmiyor…

 

 

Kapak Tasarım: Yasin Öksüz

Editör: Nil Tuna