1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf indir

İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf indir
0

İz Bıraktığın Kadar Varsın pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan İz Bıraktığın Kadar Varsın kitap ile ilgili bilgi verelim istedik. İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabı yazar Esra Ezmeci tarafından kaleme alınmıştır. İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabı 328 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İz Bıraktığın Kadar Varsın pdf oku, İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF yandex, İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF Oku

NE KADAR İZ BIRAKIRSANIZ O KADAR VAZGEÇİLMEZ OLURSUNUZ.

Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem fakat böyle yürür, bir kovandaki arıları veya devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gereken kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlayan hünerli birkaç insan lazımdır.

Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak…

Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan, devrimci yollarını incelikle tarif ediyor.

Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız…