Ders Kitapları

İyiden Mükemmel Şirkete Pdf indir

İyiden Mükemmel Şirkete pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan İyiden Mükemmel Şirkete kitap ile ilgili özet bilgiler. İyiden Mükemmel Şirkete kitabı yazar Jim Collins tarafından kaleme alınmıştır. İyiden Mükemmel Şirkete kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2004 ile basılmıştır. ebatında olan İyiden Mükemmel Şirkete kitabın Boyner Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İyiden Mükemmel Şirkete pdf oku, İyiden Mükemmel Şirkete PDF yandex, İyiden Mükemmel Şirkete PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İyiden Mükemmel Şirkete PDF Oku

Yazar Jim Collins, 5 yıl önce bu sorularına yanıt bulmak üzere araştırma ekibindeki dostları ile birlikte ABD kökenli 1400’ün üzerinde şirketi inceledi. İşte bu kitap, vasat bir şirketin nasıl müthiş ve bunun yanı sıra kalıcı başarılar elde eden bir şirkete dönüşebileceği hususunda, evrensel boyutta uygulanabilir araştırma eldeki verilerin ı içeriyor.

Kitap, ABD’de basıldığı 2001 senesinden beri “İş Hayatı Kitapları” kategorisinde, en fazla satanlar listesinin başından hiç düşmedi. Yazar müthişe ulaşmanın; ünlü CEO’lar, en son teknolojik uygulamalar yahut popüler değişim metotlarıni uygulamakla değil, doğru insanlarla doğru hedefe odaklanmış disiplin kültürünün hakim olduğu bir ortam yaratmakla gerçekleşebileceğini dile getiriyor. Bu savını da örneklerle ve gerçek şirket hikayeleriyle süslüyor. Jim Collins’e göre müthişe ulaşma yolculuğunda değişim süreci, ilk etapta enerji istemesine rağmen bir kez ivme kazandığında, aldığı enerjiden fazla daha fazlasını geri veriyor. Bu nedenle vasatlığın içinde boğulmak yerine her organizasyon, kitabın sunduğu pratik yol haritasını takip ederek uzun dmühim müthişliğe ulaşabilir.

Sayfa Sayısı: 1

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyner Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu