1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İyi Tasarım Nedir? Pdf indir

İyi Tasarım Nedir? Pdf indir
0

İyi Tasarım Nedir? pdf indir, Diğer Sanatlar türünde kaleme alınan İyi Tasarım Nedir? kitap ile ilgili özet bilgiler. İyi Tasarım Nedir? kitabı yazar Ardan Ergüven tarafından kaleme alınmıştır. İyi Tasarım Nedir? kitabı 174 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan İyi Tasarım Nedir? kitabın 1. Basım Humanist Kitap Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İyi Tasarım Nedir? pdf oku, İyi Tasarım Nedir? PDF yandex, İyi Tasarım Nedir? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İyi Tasarım Nedir? PDF Oku

Hayatımızı kıymetli ve manalı hale getirmek için iyi dizayn edilmiş yerlerde ve iyi dizayn edilmiş ürünler kullanmak istiyoruz. Bu nedenle tasarım, bizi mutlu eden ve yaşam kalitemizi tespit eden kavramların başında yer alıyor.
Tasarım modern yaşamın simgesel bir ifadesidir ve yaşamımızın her alanında karşımıza çıkar: Kentlerden otomobillere kadar her şey dizayn edilmiştır. İyi tasarım işlevsel ve estetik açıdan uyumlu bir bütünlüğe sahiptir. Kendine özgü ifadesi mevcuttur; basit ve doğal görünür. Lakin bunu elde etmek kolay değildir.
İyi tasarım yapmak için sahip olduğumuz donanımı ve fiziksel kaynakları verimli kullanmak, bunun yanı sıra doğru sorular sormak önem taşımaktadır. Bu kitap, tasarım kavramını tarihten örnekler, güncel uygulamalar ve kişisel gözlemler ışığında ele alarak bu husustaki bilgimizi artırmayı amaçlıyor.