Edebiyat Kitapları

İtiraflarım Pdf indir

İtiraflarım pdf indir, Roman türünde kaleme alınan İtiraflarım kitap ile ilgili özet bilgiler. İtiraflarım kitabı yazar Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınmıştır. İtiraflarım kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan İtiraflarım kitabın Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İtiraflarım pdf oku, İtiraflarım PDF yandex, İtiraflarım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İtiraflarım PDF Oku

“Sevdiğin insanları kaybetmeye alıştığın zaman, yaşamı önemsememeye başlıyorsun.”

Bir arayışın tezahürlerinden ibaret olan İtiraflarım, Tolstoy’un yaşamın manasına dair uzun uzun düşünüp büyük bir arayış içinde olduğu zamanlarını düşünce kuytuluklarından günyüzüne çıkardığı eseridir. Rus edebiyatının en mühim isimlerinin başında gelen, dünya edebiyatına ölümsüz eserler vermiş olan Tolstoy’un varoluşa dair her insan gibi sordukları, tatmini, yaşamı ve yaptıklarına dair sorgularıyla bu eserde onu kendimize daha yakın bulur, onu ve eserlerini anlamaveyaha da yaklaşırız

İtiraflarım’da karşı karşıya geldiklarımız, Tolstoy’un intihara, yaşama ve ölüme dair düşünceleri, yazdığı eserlere bakış açısı Tolstoy okuruna enteresan bir otobiyografi eseri sunar. Ailesi, inançları, çocukluğu, kalbinde yeşermiş kötü düşünceler ve hatalarıyla gerçek bir itiraf metni olan eser, edebiyata dair okumalarınızda mutlaka yer vermeniz gereken bir klasik.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu