1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İşte Van Gogh Pdf indir

İşte Van Gogh Pdf indir
0

İşte Van Gogh pdf indir, Sanatçılar türünde kaleme alınan İşte Van Gogh kitap ile ilgili özet bilgiler. İşte Van Gogh kitabı yazar George Roddam tarafından kaleme alınmıştır. İşte Van Gogh kitabı 2016 sayfadan oluşmakta olup 17×23 ile basılmıştır. 2. Basım ebatında olan İşte Van Gogh kitabın Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İşte Van Gogh pdf oku, İşte Van Gogh PDF yandex, İşte Van Gogh PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İşte Van Gogh PDF Oku

Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış on yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan 17 kitap. hep kitap “İşte” dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk kitaplarıysa İşte Van Gogh ve İşte Warhol.

Bugünkü popülerliğinden uzak, yalnızlığa boğulmuş bir hayat, bütün dünyanın sırrıni çözmeye çalıştığı kesik bir kulak, inançta ve doğada aranan teselli, alıcı bulamayan tablolar ve delilik şüphesi altında kalmış bir deha: İşte Van Gogh.

Sanat tarihçisi George Roddam’ın bilgi birikimi ile ödüllü çizer S?awa Harasymowicz’in bu kitaba özel çizimleri birleşiyor ve insanlık tarihinin kimilerine göre en mühim ressamına ışık tutuyor.

Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hep Kitap