1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap Pdf indir

Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap Pdf indir
0

Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap kitabı yazar Chris Anne tarafından kaleme alınmıştır. Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 7 x 12,5 ebatında olan Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap kitabın 1. Basım Butik tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap pdf oku, Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap PDF yandex, Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Işık Kahini Tarotu -7 8 Kartlık Deste ve Rehber Kitap PDF Oku

Işık Kâhini Tarotu Kartları
78 Kartlık Deste ve Rehber Kitap.

78 karttan bir araya gelen bu tarot destesi, bir şifalanma aracı ve doğamızın aydınlık ve karanlık yanlarını keşfetmemizi sağlayan bir rehberdir.

Geleneksel tarot arketiplerini ve sembollerini çağdaş, bohem, sezgisel bir tarzda yeniden imgeleyen Işık Kâhini Tarotu, doğamızın aydınlık ve karanlık yanlarını dile getiriyor ve bunların ikisinden de alacağımız dersleri gösteriyor.

Bu kartların içinde yaşayan canlı karakterler hikayeler anlatıyor, sorular soruyor ve rehberlik ediyor. Hayatınızda -ve kendi içinizde- aydınlatılmasına en fazla ihtiyaç duyduğunuz noktaları görülmektedirtma arayışınızda bu deste sizin için uygun bir yoldaş olacaktır.