Din Kitapları

İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi Pdf indir

İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi pdf indir, Hristiyanlık türünde kaleme alınan İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi kitap ile ilgili özet bilgiler. İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi kitabı yazar Ergun Candan tarafından kaleme alınmıştır. İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi kitabın Sınır Ötesi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi pdf oku, İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi PDF yandex, İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İsa Peygamber’in Gizli Öğretisi PDF Oku

İsa Peygamber’in gizli kalmış yaşamı ve öğretisi ile ilgili bilgi edinmek isteyen okuyucularımıza yönelik olarak hazırladığımız bu kitapta geçen konuların içinde; uzun zamandır gizli kalmış olan ve Türkiye’de ilk kez yayına giren çok özel bilgilerle karşılaşacaksınız.
Beklenen Kehanet, Gizli ve Farklı Bir Doğum, Spiritüel Döllenme, Hz. Meryem ve Hz. İsa’nın Ezoterik Kökeni, Helios Mabedi’nde Meryem’in nişanlısından bile saklanan sır, Yeraltı Labirentlerindeki Doğum, Carmel Peygamberler Okulu, İlahi Kelam Doktrini, Mağaradaki Vizyon, 120 birinin katıldığı gizli toplantılar, İsrailoğulları, Eseni Rahipleri ve Ağartalı Naacal Rahipleri, ışıklar içinden çıkan iki gizemli kişi ve bir solukta okuyacağınız pekçok konu…
Bu bir roman değildir. Bir dönemin yaşanmış, gizli kalmış gerçekleridir. Kitabın satırları içinde İsa Peygamber’in gizli öğretisinin derinlerine ineceksiniz.

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu