Ders Kitapları

İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı Pdf indir

İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı kitap ile ilgili özet bilgiler. İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı kitabı yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmıştır. İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı kitabın Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı pdf oku, İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı PDF yandex, İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İş Yaşamında 100 Kanguru – Yönetim Liderlik ve İş Yaşamı PDF Oku

Bundan yüz yıl kadar önce bir İngiliz kolonist, Avustralya’ya gider. Bir Avustralya yerlisi (Aborjin) eşliğinde kıtayı dolaşırken birden o güne kadar görmediği garip bir hayvanla karşılaşır. Yanındaki yerliye sorar:

“Bu nedir?” Yerli: “Kangroo” cevabını verir. Kolonist, hayvanın fotoğraflarıni çizer ve ülkesine gider gitmez herkese “kanguru”yu anlatır. Zaman içinde tüm dünya “kanguru”yu tanır.

Kısa süre önce Avustralya yerli dillerini incelemek üzere Avustralya’ya giden bir dil bilimci, yerlilerin bu hayvan için başka bir isim kullandıklarını görür. “Kangroo” yerli dilinde “Seni anlamıyorum” manasına gelmektedir!

“Şerif İzgören’in başına geçtiği kurumlarda gerçekleştirdiği mucizeleri bilen biri olduğum için kitabın satır aralarını bile değerlendirmeye çalıştım. İş yaşamıyla alakalı çok kıymetli bir başucu kitabı.”
Atilla Okumuş
Jumbo AŞ Genel Müdürü

“İnanılmaz, harikulade! Arkanızda şaşkın ve çok etkilenmiş bir dinleyici kitlesi bıraktınız.”
Mike West
Yönetim Danışmanı

(27 Mayıs 1999’da İngiltere’de yöneticilere yaptığı konuşma sonrası yazara gönderilen faks.)

“Özel sektörde yönetici olan, çalışan yahut devlet kurumlarında görev yapan herkesin okuması gereken bir kitap.”
Özcan Kutay
Sanayi Bakanlığı Avrupa Topluluğu Daire Başkanı

“Bugüne kadar okuduğum en iyi yönetim kitabı.”
Hv. Tuğgeneral Şerif Saraoğlu

“Çalıştığım şirket çok kötü durumdayken Şerif Bey Genel Müdür olarak geldi. Altı ay sonra olağanüstü bir başarıyı hep birlikte yakaladık. Beni etkileyen en mühim özelliği insan ilişkilerindeki başarısı oldu.”
Emel Çelikkanat

“Gerçekten bakış açımı çok etkileyen bir kitap oldu. Sistem Liderliği’ni uyguluyorum.”
Kürşat Özkan
General Electrics Şirketi Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı

“Sayın İzgören, burada biz tüm Avrupa ülkelerinden gelen yöneticiler, verdiğiniz seminerden fazla etkilendik, hiçbirimiz bu kadar kısa bir sürede bu düzeyde bilgi alabileceğimizi ummuyorduk açık söylemek gerekirse. İtalyanların davetini kabul ettiğinizi duyduk, biz de Romanya’da sizi dinlemek istiyoruz.”
Alexandru Thomae
EURO 2001 Leadership Conference

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 194

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu