1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 Pdf indir

İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 Pdf indir
0

İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 pdf indir, Language türünde kaleme alınan İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 kitap ile ilgili özet bilgiler. İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 kitabı yazar İrem Odunkesen tarafından kaleme alınmıştır. İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 16 x 23 ebatında olan İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 kitabın 1. Basım Cinius tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 pdf oku, İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 PDF yandex, İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İrem’le İtalyanca Cümle Egzersiz Kitabı A1 – A2 PDF Oku

Sevgili İtalyanca severler,

İletişim cümleler üzerine kuruludur ve bir dili öğrenirken çalıştığımız gramer bilgisini cümleye dökemediğimiz noktada o bilgi teoride kalır ve konuşamayız.

Bu kitabın amacı, öğrendiğiniz dil bilgisini cümlelere dökerek günlük konuşmayı kotarabilecek bir konuşma yetkinliği oluşturmaktır. Aşama aşama nasıl kurulduğu gösterilen 600 örnek cümle ile, hem günlük konuşmada en fazla kullanılan 100 fiile hakim olacak, hem de en basitinden karmaşığına cümle kurma mekaniğini öğrenerek istediğiniz cümleyi kurabilecek konuma geleceksiniz.

Kitabın içindeki cümleler A1-A2 düzeysinde olup, aşağıdaki konuları kapsamaktadır:

Tempo Presente ve Passato Prossimo
Düzenli ve Düzensiz Fiiller
Verbi Riflessivi
Piacere Fiili
Esserci Fiili
Pronomi Diretti ve Pronomi Indiretti
Aggettivi Possessivi
Fiil Çekim ListesiEn Çok Kullanılan 100 Fiil ile Adım Adım 600 Örnek Cümle