1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

İrade Terbiyesi-Bez Ciltli Pdf indir

İrade Terbiyesi-Bez Ciltli Pdf indir
0

İrade Terbiyesi-Bez Ciltli pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan İrade Terbiyesi-Bez Ciltli kitap ile ilgili özet bilgiler. İrade Terbiyesi-Bez Ciltli kitabı yazar Jules Payot tarafından kaleme alınmıştır. İrade Terbiyesi-Bez Ciltli kitabı 343 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan İrade Terbiyesi-Bez Ciltli kitabın 1. Basım Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İrade Terbiyesi-Bez Ciltli pdf oku, İrade Terbiyesi-Bez Ciltli PDF yandex, İrade Terbiyesi-Bez Ciltli PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İrade Terbiyesi-Bez Ciltli PDF Oku

Aix-Marseille Üniversitesi’nin rektörlüğünü de yapmış bir eğitim bilimci olan Jules Payot “İrade Terbiyesi” adlı eserinde yüzsenelerdır değişmeyen temel dürtüleri ve eğilimleri, insanın en mühim sorunu olan iradenin eğitilebilir bir güç olduğunu ve bu güçle hem iç hem de dış yaşamın yönetebileceğini, kendine hâkim olmayı, çevreden gelen motivasyonu doğru algılamayı, derin düşünmenin ve harekete geçmenin önemini ve iradenin psikolojisini konu alıyor.

Yirminci yüzyılın ilk yarısında yazılmış ve zamanının çok ötesine seslenen, özellikle gençlerin, eğitimcilerin ve anne-babaların altını çizerek okuyacağı bu kitabı tam metin olarak Süleyman Doğru’nun özenli çevirisiyle paylaşmak istedik.