1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İnsanlık 2.0 Pdf indir

İnsanlık 2.0 Pdf indir
0

İnsanlık 2.0 pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan İnsanlık 2.0 kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsanlık 2.0 kitabı yazar Ray Kurzweil tarafından kaleme alınmıştır. İnsanlık 2.0 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan İnsanlık 2.0 kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsanlık 2.0 pdf oku, İnsanlık 2.0 PDF yandex, İnsanlık 2.0 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsanlık 2.0 PDF Oku

Ray Kurzweil, son senelerda tekillik ile ilgili üretilen tüm bilgi birikimini tek bir ciltte toplamış, cildi de kapımıza çivilemiştir. Savları yine de öylesine olağanüstü ki, eğer bunlar gerçekse, bu, bildiğimiz anlamıyla dünyanın sonu ve ütopyanın başlangıcı manasına gelmekte. On yılın en fazla konuşulan kitaplarından biri olmaya aday.

“Ray Kurzweil, tanıdığım insanlar içinde yapay zekânın geleceğini en iyi öngörebilen kişi. İnsanı meraklandıran bu yeni kitabı, bilgi teknolojilerinin insanlığın biyolojik sınırlarını aşmasını sağlayacak kadar bi hayli hızlı geliştiği, yaşamlarımızı bugün hayal bile edemeyeceğimiz şekillerde dönüştüren bir geleceği öngörüyor. “
-Bill Gates-

“Kurzweil’in ana düşüncesini herkes kavrayabilir: İnsanlığın teknolojik bilgisi, geleceğe dair baş döndürücü beklentilerle çığ gibi büyümektedir. Temel konular net biçimde dile getirilmiş. Ama daha balakalı, daha araştırmacı olanlar için yazar görüşlerini büyüleyici ayrıntılarla ortaya koymuş… İnsanlık 2.0 sarsıcı bir bakışa ve yürekliliğe sahip.”
-Janet Maslin, The New York Times-

“Gerçekten, ama gerçekten fazla iyi. Müthiş bir biçimde iyi.”
-Businessweek.com-

“Ray’in iyimser kitabı hem okunmayı hem de üzerinde düşünmeyi hak ediyor. Umutlar ve tehlikelerin dengesi hususunda Ray’den farklı düşünen benim gibiler için bu kitap, ivmelenen bu olanaklardan doğan daha büyük endişeların ele alınması için sürdürülmesi gereken diyaloğa açık bir çağrıdır.”
-Bill Joy, Sun Microsystems-

Sayfa Sayısı: 720

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık