1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar Pdf indir

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar Pdf indir
0

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar pdf indir, Din türünde kaleme alınan İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar kitabı yazar Emre Dorman tarafından kaleme alınmıştır. İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar kitabın İstanbul Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar pdf oku, İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar PDF yandex, İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar PDF Oku

Pek çok insan dünya yaşamının geçici ışıltısına aldanıp istek ve arzularının peşinde yok yere tüketir ömrünü. Tıpkı bir yaprak misali savrulur durur yaşam içinde. Bir gün öleceği gerçeğini unutup ölüm sonrası için kayda değer bir hazırlık yapmadığı gibi değersiz ve anlamsız bir biçimde yaşar yaşamını. Oysaki ölüm, yaşamın ikiz kardeşidir. Yaşamla birlikte var edilmiştir. Alınan her bir nefesin yarısı yaşam, yarısı ölüm için alınır. Ölüm bize bu kadar yakındır.

Ömür, anne karnı ile toprak altındaki iki karanlık içinde yakılan bir kibrit alevi gibidir. Alev almasıyla sönmesi an meselesidir. Göz açıp kapar gibi geçecek ve bir gün son bulacaktır. Uyanmak için uyumak gerekiyordu önce. Ölmek için yaşamak. Ve biz yaşıyorduk. Yaşıyorken de uyuyorduk. Derin bir uyku içindeyken kendimizi, yaşıyor sanıyorduk.

Bu gerçek ile yüzleşmeye, dünya uykunuzdan uyanmaya ve yaşamınızı sorgulamaya cesaretiniz var mı? Eğer yok ise bu kitabı elinizden bırakabilir, yaşantınıza kaldığınız yerden devam ederek sizin için ayrılan sürenin sonuna gelebilir ve hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayıp, hiç yaşamamış gibi ölebilirsiniz. Kaçınılmaz olan ölüm ile yüzleşmeden önce, yüzleşin kendinizle.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 183

Baskı Yılı: 2011

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: İstanbul Yayınevi